Peeling laserowy laserem CO2

ACPromocje

800 zł
zamiast 1200 zł
+
rewitalizacja laserowa powiek
GRATIS!!

Laser frakcyjny – kiedy i dla kogo?

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 są przeznaczone dla osób w różnym wieku, w zależności od potrzeb. Kiedy zauważamy, że na naszej skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, drobne zmarszczki i pogarsza się jej ogólny wygląd, warto wykonać zabieg raz na rok w celach prewencyjnych. U osób starszych, dla osiągnięcia zmaksymalizowanych rezultatów, liczba zabiegów powinna być większa (2-3 w odstępach miesiąca). Laser frakcyjny doskonale sprawdza się u osób, które borykają się z problemem blizn, plam potrądzikowych i zmian pigmentacyjnych. Wtedy seria zabiegów niejednokrotnie znacznie poprawia komfort życia, gdyż takie zmiany na skórze stanowią duży problem estetyczny.

Wskazania do zabiegów prowadzonych laserem CO

  • różne rodzaje blizn ( potrądzikowe, powypadkowe, pooperacyjne oparzeniowe i in)
  • zmiany wywołane fotostarzeniem skóry
  • zmarszczki i wiotkość skóry wokół oczu i ust
  • melazma
  • przebarwienia wywołane lekami i działaniem słońca
  • rozstępy
  • wiotkość skóry np.: ramion, brzucha

Zabiegi laserem „eCO2” mogą być wykonywane na twarzy, dłoniach, dekolcie, brzuchu i na ramionach, zarówno u kobiet, mężczyzn. Trwają od 10 do 30 min. Przed zabiegiem zalecane jest znieczulenie kremem EMLA ( ok.1 godz. przed).

Jego efektem jest pełna regeneracja skóry, usunięcie blizn, rozstępów, ujędrnienie i pogrubienie skóry, spłycenie lub likwidacja zmarszczek, zamknięcie rozszerzonych porów i usuwanie efektów fotostarzenia skóry.

Pierwsze rezultaty widoczne są po 3 dniach od zabiegu. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu. Bezpośrednio po skóra jest chłodzona ok 30 min. Następnie, według wskazań można zastosować maskę z osocza bogatopłytkowego lub naświetlania LED. Wszystkie te procedury przyspieszą procesy gojenia oraz wzmocnią efekty zabiegu.

Pacjentka przez 24 godz po zabiegu nie może myć obszaru poddawanego zabiegowi wodą, powinna tylko smarować się kremem natłuszczającym. W tym czasie jej skóra ma prawo być lekko obrzęknięta i zaczerwieniona. Po pierwszym umyciu obszaru zabiegowego skóra blednie i powraca do młodzieńczego wyglądu łuszcząc się drobnootrębiasto. Czasami w miejscach przebarwień pojawiają się zaciemnienia i szorstka skóra. Jest to naturalne i ustąpi samoistnie w procesie gojenia.

Pełne wyleczenie następuje po 7 – 10 dniach po zabiegu w zależności od jego intensywności. Uzyskane efekty są porównywalne tylko z głęboką dermabrazją, jednak przy nieporównywalnie mniejszych skutkach ubocznych i 100 razy krótszym czasie gojenia!