crown-bg

Czym jest EMSCULPT NEO?

Jeszcze więcej mięśni i jeszcze mniej tłuszczu? Tak intensywne modelowanie ciała daje najnowsze urządzenie Emsculpt NEO. Innowacyjna maszyna do rzeźbienia sylwetki jako jedyna i pierwsza na świecie łączy HIFEM+ i RF w jednym zabiegu.  Dzięki zsynchronizowaniu dwóch rodzajów energii Emsculpt NEO nie ma sobie równych, jeśli chodzi o skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej i rozbudowie mięśni. Działa tutaj zjawisko synergii, zgodnie z którym 1+1=3.

JESZCZE MNIEJ TŁUSZCZU

Emsculpt NEO redukuje podskórną tkankę tłuszczową i osiąga efekty jak żaden inny nieinwazyjny zabieg dostępny na rynku. Do rekordowego spalania tłuszczu na poziomie 30% dochodzi na skutek działania dwóch energii.

 • Fala radiowa rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy.
 • HIFEM+ poprzez supramaksymalne skurcze spala tkankę tłuszczową.

Emsculpt NEO przewyższa skutecznością kriolipolizę, uważaną do tej pory za najskuteczniejszy zabieg do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej.

To jedyne urządzenie na rynku, które bezinwazyjnie zmniejsza tkankę tłuszczową o prawie 30%! (wyniki kriolipolizy to średnio 22.4% redukcji podskórnego tłuszczu).

JESZCZE WIĘCEJ MIĘŚNI

Czy wiesz, że seria 4 zabiegów Emsculpt NEO wywołuje wzrost mięśni podobny do 12-16 tygodni treningu oporowego? Badania pokazują, że najnowsze urządzenie jest jeszcze skuteczniejsze w rzeźbieniu mięśni niż jego starsi bracia: Emsculpt i Embody.

 • Seria 4 zabiegów Emsculpt NEO daje przyrost masy mięśni o ok. 25%. Skuteczność klasycznych maszyn Emsculpt i Embody to 16%.
 • Rekordowe wyniki to znów zasługa współdziałania dwóch rodzajów energii zmodyfikowanej HIFEM+ i RF w trakcie jednego zabiegu rzeźbienia sylwetki.

Jakie rezultaty daje EMSCULPT NEO?

 • -30% średnia redukcja tkanki tłuszczowej
 • +25% średnia rozbudowa tkanki mięśniowej
 • -19% średnia redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha
 • -5.9 cm średnie zmniejszenie obwodu talii
 • Wzmocnienie mięśni brzucha po porodzie, redukcja rozstępu mięśni prostych (kresy białej),
 • Badania wykazały także, że 4 zabiegi Emsculpt NEO aktywują komórki wspierające wzrost mięśni na poziomie podobnym do 12-16 tygodni programu treningu oporowego.

Emsculpt NEO: Mechanizm działania EMSCULPT NEO. Mniej tłuszczu, więcej mięśni EMSULPT NEO. Pierwszy w Polsce w Klinice Tazbir, a piąty w Europie. Wypróbuj!


Cennik


(40min ; zab. pojedynczy)

(40min ; pakiet 4 zabiegów – 4x1200zł)

(40min ; zab. pojedynczy) 

(40min ; pakiet 4 zabiegów – 4x1025zł) (40min ; pakiet 4 zabiegów – 4x1200zł)

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

 • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
 • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.