crown-bg

Czym jest EXILIS ELITE?

Urządzenie skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit. Powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS ELITE daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję.

Exilis Elite wykorzystuje kontrolowane nagrzewanie tkanki poprzez jednolite pobudzenie cząsteczek, w połączeniu z falami ultradźwiękowymi. Zapewnia efektywne kształtowanie sylwetki poprzez zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Jest to najszybszy i najskuteczniejszy system kształtujący ciało na rynku. Najlepsze efekty już po 4 sesjach zabiegowych.

Jak działa EXILIS ELITE?

Urządzenie wykorzystuje prąd wysokiej częstotliwości, aby precyzyjnie trafić w problematyczny obszar, ujędrnić go i odpowiednio wzmocnić, zarówno na powierzchni, jak i od środka.

  • działa na wszystkie partie ciała
  • zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny
  • monitorowanie energii w trosce o bezpieczeństwo pacjenta
  • wysoki poziom zadowolenia wśród lekarzy i pacjentów

Częste pytania?


EXILIS ELITE jest idealny dla każdego, kto pragnie utrzymać skórę w dobrej kondycji lub wyraźnie poprawić jej stan.

Większość pacjentów poddawana jest od 4 do 6 sesjom w odstępach od 7 do 10 dni. Każdy zabieg poszczególnej partii ciała trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut.

Większość pacjentów opisuje wrażenia z zabiegu, porównując go do bezbolesnego masażu gorącymi kamieniami. Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej, co pozwala w pełni się zrelaksować.

Niektórzy pacjenci zauważają wyraźne efekty już po pierwszym zabiegu. Rezultaty zależą od obszaru poddawanego zabiegowi. Zazwyczaj z każdym kolejnym miesiącem efekty są coraz lepsze.

Bezoperacyjny lifting twarzy i modelowanie sylwetki z EXILIS ELITE

Cennik

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.